01 травня 2023 року в межах вивчення навчальних курсів «Практикум з соціальної роботи» та «Методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями» студенти 1 та 3 курсу спеціальності 231 Соціальна робота у супроводі викладачів кафедри Г. Б’янки та Л. Клименко мали нагоду познайомитися з особливостями діяльності ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді». Головою правління організації А.Тимченко було представлено основні нюанси функціонування громадських організацій на прикладі ГО «ЛІМ», серед яких: напрямки діяльності, історія створення організації, досвід реалізації соціальних ініціатив в м. Ніжині та поза його межами, було перелічено виклики, з якими зустрілася команда організації в умовах воєнного стану. Дякуємо КЗ Ніжинський міський молодіжний центр за постійну взаємодію та співпрацю.