28-29 квітня 2023 року кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи долучилася до роботи Всеукраїнської конференції «Українське як світовий культурний тренд. Традиції та інновації», яка проходила на базі Ніжинської хореографічної школи. З цим закладом кафедру поєднує багаторічна співпраця, спільні заходи, проєкти, і, зокрема, підготовка фахівців позашкільної освіти. Ніжинська хореографічна школа є унікальним освітнім закладом Чернігівщини, високі досягнення і здобутки якого вражають, викликають захоплення та гордість. Як зазначає директорка мистецької школи, заслужений працівник України, відмінник освіти України Г. Тимошенко: «Ми змогли довести нашу компетентність у сфері позашкільної освіти, створивши навчальний заклад європейського рівня. Я впевнена, що наші напрацювання є гарантією подальшого прогресивного розвитку всіх мистецьких шкіл України». З нагоди Міжнародного дня танцю доц. С. Борисюк передала від колег-науковців вітання учасникам та організаторам науково-практичної конференції, побажала усім творчого натхнення, професійної наснаги, злагоди і любові, віри та надії, щоб ніколи не згасало світло душі і тепло ваших сердець до улюбленої справи, а устремління та діяння несли у світ мудрість, красу, мир і злагоду.