Протягом квітня 2023 року студентами 1-4 курсів спеціальності «Соціальна робота» було організовано і проведено серію тренінгових зустрічей, під час яких вони мали нагоду продемонструвати рівень практичної підготовленості та власні організаторські здібності. Старшокурсники ділилися досвідом з молодшими курсами, а ті, в свою чергу, намагалися показати набуті навички під час вивчення «Практикуму з соціальної роботи». Особливо яскраво і змістовно були розкриті такі теми: «Як можна реагувати у конфліктних ситуаціях», «Формування лідерських якостей студентської молоді». Хто такий лідер? Які основні риси сучасного лідера? Як побудувати лідерський імідж у студентському колективі? Відповіді на ці та багато інших питань присутні з’ясували в ході занять. Було весело, пізнавально, цікаво, емоційно. Вправи студентами були доречно підібрані, зворотні фітбеки були щирими!

Загалом студенти показали належний рівень теоретичної та практичної підготовки з обраних тем та непереборне бажання рухатися у напрямку підвищення своїх компетентностей та розвитку soft skills.