05.05.2023 в межах вивчення дисципліни "Національно-патріотичне виховання з основами народознавства"  доцент кафедри дошкільної освіти Лісовець О.В. зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності «Дошкільна освіта» відвідали пізнавально-розважальну патріотичну гру «Пароль «Паляниця»» на базі Благодійного фонду "Карітас. Чернігів".  У процесі патріотичної гри та пізнавальних вікторин про національні страви, культурно-історичні пам’ятки та надбання народу України, які провела педагогиня фонду Черненко Т.В., студенти дізнались багато нової та пізнавальної інформації про  Батьківщину, а також отримали неймовірні враження від спілкування з педагогами та психологами Благодійного фонду "Карітас. Чернігів". Щиро дякуємо керівництву та працівникам "Карітас. Чернігів" за запрошення! Завжди раді відвідати цікаві та пізнавальні заходи!