Цього року в рамках звітної конференції викладачів університету при кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук дистанційно працювало три секції:

• «Фізики»,
  • «Математики та методики її навчання»,
  • «Інформаційні технології та аналіз даних».

Засідання відбувалися 24, 25 та 27 квітня відповідно.

Учасники секцій виступили з доповідями:

1. Дослідження структур CdO/Al2O3 неруйнівними методами ІЧ спектроскопії. (д. ф.-м. н., проф. Мельничук О. В.)
  2. Дослідження твердих розчинів MgxZn1-xO методами ІЧ спектроскопії. (к. ф.-м. н., доц. Мельничук Л. Ю.)
  3. Подання деяких положень квантової механіки методами фрактального аналізу. (Шевчук О. Г.)
  4. Оцінка області притягання динамічної системи з використанням поліноміальної функції Ляпунова. (д. ф.-м. н., проф. Пузирьов В. Є.)
  5. Підготовка майбутнього вчителя математики до використання мнемонічних прийомів у професійній діяльності. (к. ф.-м. н., доц. Тарасенко О. В.)
  6. Застосування програмного засобу GeoGebra до розв’язування алгебраїчних задач з параметром. (к. ф.-м. н., доц. Віра М. Б.)
  7. Розробка математичних моделей та обчислювальні експерименти в системах з подвійними обертаннями. (д. т. н., проф. Казачков І. В.)
  8. Граничні теореми для складних процесів відновлення. (д. ф.-м. н., проф. Зінченко Н.М.)
  9. Історія вебдизайну. (к. т. н., доц. Чернишова Е. О.)
  10. Практичні питання формування вибіркових сукупностей у STATISTICA. (к. е. н., доц. Фетісов В. С.)
  11. Математичні формалізми для реляційних (табличних) баз даних. (к. ф.-м. н., доц. Лисенко І. М.)
  12. Методичні особливості навчання інформатики в 5 класі за НУШ. (к. пед. н., доц. Бугаєць Н. О.)
  13. До питання вивчення учнями введення та виведення інформації в програмуванні. (ст. викл. Харченко В. М.)

Викладачі обговорили проведену роботу за минулий рік і проаналізували перспективи наукової діяльності цього року. Засідання відбувалися у дружній атмосфері обміну досвідом та думками.