22 квітня 2023 року Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя радо зустрічав учасників Міжнародного дитячого та молодіжного фестивалю- конкурсу хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси". Більше 30 колективів з різних міст України приїхало у квітучий Ніжин, щоб показати творчі молоді таланти.

Конкурс оцінювало професійне журі:
ТАРАСОВ Юрій Михайлович (голова журі)
Директор студії по підготовці акторських кадрів, при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського
КОН Сергій Володимирович
український артист балету, балетмейстер Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва, балетмейстер-репетитор Київ-модерн-балету, лауреат Премії імені А.Ф. Шекери у галузі хореографічного мистецтва
ТИМОШЕНКО Галина Львівна
відмінник освіти України, заслужений працівник культури України, директор КЗ ПМО «Ніжинська хореографічна школа», керівник та головний балетмейстер Зразкового аматорського ансамблю бального танцю «Ритм»
РОСТОВСЬКА Юлія Олександрівна
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Засновник фітнес-секції «Елада», тренер з багатофункціонального фітнесу та пілатесу.
МАКСИМЕНКО Віра Іванівна
викладач хореографічних дисциплін кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
Дякуємо за підтримку ректору університету Олександру Самойленку, депутату Ніжинської міської ради Наталії Копиці та медичному центру "Мій лікар"(медсестрі Євлах Анні)

Більше фото можна переглянути тут