«СВІТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА» - під такою назвою 30 березня 2023 року, відбулось творче змагання – І тур студентської олімпіади зі спеціальності 024 Хореографія серед здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Студентську олімпіаду, ініціювали викладачі хореографічних дисциплін кафедри музичної педагогіки та хореографії, за підтримкою декана факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв, агенції хореографічного простору «NizhinGogolDanceProject» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

І тур – теоретико-практичний, мав на меті виявлення когнітивно-фахової компетентності конкурсантів та мотиваційно-ситуаційних навичок.

За результатами жеребкування, було означено п’ять учасників олімпіади – Олександр ОСНАЧ (І курс, група Хск.-11), Ярослава ТЕРЕЩЕНКО (ІІ курс, група Х-21), Юлія ПАМПУРА (ІІ курс, група Хск.-21), Валентина ВЕЛІГОРСЬКА ( ІІІ курс, група Х-31), Дар’я КОРТНЄВА (ІV курс, група Х-41).

Відповідно до положення студентської олімпіади, учасники повинні виконати сім конкурсних завдань:

1. Презентація.
  2. Бліцвідповіді на знання хореографічної термінології.
  3. Впізнай мене.
  4. Створи малюнок.
  5. Домашнє завдання – Етюд.
  6. Перевтілення.
  7. Балетмейстер-скульптор.

Учасників олімпіади  оцінювало журі, у складі:

–     РОСТОВСЬКА Юлія Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (голова журі).

–     ПАРХОМЕНКО Олександр Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

–      СІРЯКОВА Ганна Вікторівна, старший викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

–     МАКСИМЕНКО Віра Іванівна, викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

–     СКОРОХОД Віталіна Іванівна, начальник відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Творча атмосфера  серед конкурсантів, та дружня підтримка одногрупників,  сприяли отриманню  позитивних результатів. Конкурсанти продемонстрували теоретичні знання та виконавську майстерність майбутніх фахівців хореографічного мистецтва.

За підсумками журі, маємо такі результати:

ПІБ студента

8,6

57,6

8,2

Побажаємо нашим конкурсантам подальших перемог у ІІ турі, університетської студентської олімпіади зі спеціальності 024 Хореографія.

Оргкомітет Олімпіади

Галерея зображень