З 20 по 31 березня 2023 року доцент кафедри дошкільної освіти Бобро Л.В. пройшла навчання щодо реалізації спецкурсу «Благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки», яке проводилося, за підтримки Міністерства освіти і науки України, the LEGO Foundation спільно з організацією МНРSS Collaborative. Навчання здійснювалося для представників закладів вищої педагогічної освіти.

Щира подяка the LEGO Foundation та організації МНРSS Collaborative, зокрема професійним тренеркам: Ешлі Неміро - виконавча директорка МНРSS Collaborative, докторка наук, Рена Дейтц - професорка університету Нью-Йорка, тренеркам the LEGO Foundation та приємному колективу колег за обмін надважливим досвідом, який сьогодні є особливо актуальним.