Викладач кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук к.ф.-м.н., доцент Лисенко Ірина Миколаївна взяла участь у Digital Theme UK-Ukraine Twinning Initiative. Даний захід організовано групою #ScienceForUkraine спільно з Ліверпульським університетом за підтримки Фонду досліджень глобальних викликів (GCRF) EPSRC. Мета даної ініціативи – сприяння науковому співробітництву з Україною за цифровою тематикою (математика, комп’ютерні науки, обчислювальна інженерія).

Захід відбувався на платформі Zoom та передбачав:

• доповіді запрошених провідних світових та українських дослідників, представників навчальних, науково-дослідних установ, організацій тощо;
  • п’ятихвилинні доповіді науковців, дослідників та аспірантів Великобританії та України;
  • віртуальні постерні сесії на платформі Gather.town.

30 березня 2023 р. під час доповіді Ірина Миколаївна поділилася власними дослідженнями в галузі інформаційних технологій, що стосуються теоретичних аспектів реляційних баз даних. Тема доповіді: «Mathematical Formalisms for Relational (Table) Databases».

Детальніше про захід за посиланням: https://www.digital-ukraine.co.uk/

завідувач кафедри, д.т.н, проф. Казачков І.В.