28 та 29 березня доцент кафедри Лісовець О.В. зі здобувачами 1 та 2 курсу спеціальності Дошкільна освіта в межах вивчення дисциплін "Національно-патріотичне виховання з основами народознавства" та "Художня праця та основи дизайну" відвідали майстер-клас з традиційного писанкарства. Студенти отримали неймовірні враження та набули навичок у техніці декоративного розпису писанок,а також прослухали цікаві історичні факти та легенди про традиційні українські свята, їх звичаї та обряди, зокрема про Великдень: традиції, підготовку   до свята, а саме виготовлення та розпис писанок. Щиро дякуємо за такі культурно-ціннісні та пізнавальні заходи завідувачці відділу "Художній музей" Овдієнко Аліні, науковій співробітниці відділу археології Козоріз Анастасії та кожному працівнику Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського і його директорці Тетяні Брязкало.