Проект "Sí, poesía" продовжує збирати творчих студентів та викладачів у душевній атмосфері, де кожен може зачитати власного вірша, власну прозу чи продекламувати поезію класиків, яка лежить на душі. Попри негоду гості читали свою лірику, частково відрефлексовану мотивами війни, поезію Жадана, Симоненка і інших поетів титанів.

Не варто забувати, що саме в цій атмосфері приємно знайомитися та обмінюватися творчими думками з однодумцями, а чай та смаколики доповнили цю атмосферу.

Проект започаткував студент факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв Володимир Гливацький, а вечори читання поезії проходять за підтримки відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції, Профкому студентів та творчому об'єднанню