13 січня 2016 року на фізико-математичному факультеті відбулася зустріч викладачів факультету із вчителями фізики і математики та учнями шкіл міста Ніжина, у ході якої обговорювалися актуальні проблеми викладання фізико-математичних дисциплін.

Доцент Закалюжний В.М. повідомив про деякі особливості підготовки до ЗНО з фізики. А доценти Руденко М.П. та Бойко М.П. проілюстрували використання експерименту при розв’язуванні задач з оптики та електрики.
Старший викладач Шевчук О.Г. розкрив особливості розв’язування задач з оптики олімпіадного типу. Також деякі «секрети» ЗНО було проаналізовано доцентом Ковальчуком Ю.О.
Вчителі математики мали можливість ознайомитися ближче з особливостями формування евристичної діяльності на уроках математики з виступу старшого викладача кафедри вищої математики Варущик Н.П.