16 грудня 2015 р. на базі природничо-географічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулося засідання Круглого столу “Організація та проведення педагогічної (виробничої) практики студентів напряму підготовки 6.040102 Біологія*” у 2015-2016 навчальному році. Для участі в роботі були запрошені вчителі біології загальноосвітніх шкіл м. Ніжина, викладачі факультету та студенти IV курсу спеціальностей “біологія і хімія” та “біологія та практична психологія”.

З вітальним словом до учасників звернулася декан природничо-географічного факультету, доцент кафедри біології Г.Г. Сенченко.

У засіданні взяли участь 8 вчителів біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 2, 7, 9, 10, 15, викладачі кафедри біології, психології, педагогіки, студенти. Заслухали доповідь ст. викладача С.О. Коваленко “Організація педагогічної (виробничої) практики студентів”, де вона зупинилася на основних питаннях та проблемах щодо проходження практики, які виникають як в учнів, так і у вчителів.

Цікавим моментом заходу було проведення ділової гри «Експертна оцінка професійно значущих властивостей вчителя», протягом якої кожен із учасників мав можливість довести необхідність різних професійних властивостей вчителя. В ході жвавих дискусій були обговорені різні питання щодо ефективного навчання та виховання всебічно розвиненої особистості у школі.
Студенти познайомилися із вчителями біології, отримали від них цінні поради стосовно підготовки до проходження практики та консультації від методистів із фаху.
Вважаємо, що подібні засідання Круглих столів є досить ефективною формою роботи для покращення організації практики та дають змогу об’єднати зусилля університету та шкіл у підготовці майбутніх висококваліфікованих спеціалістів.

Завантажити "РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ (ВИРОБНИЧОЇ) ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 6.040102 БІОЛОГІЯ* У 2015-2016 н.р.”