24 березня 2023 року студенти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 231 Соціальна робота за ініціативи доц. Н.Останіної долучилися до заходів проєкту "Міст ЄДНАННЯ". На платформі Zoom було проведено зустріч із Наталією Веселицькою з приводу відкриття дитячої виставки "І буде ВЕСНА" у Музеї-квартирі П.Г.Тичини. Першу частину зустрічі було присвячено екскурсії роботами дітей у стилі пластилінографії. Це картини і вироби з пластиліну, які гармонійно поєднуються у цілісну історію. Друга частина зустрічі – майстер-клас у стилі пропедевтики "Птаха щастя", протягом якого усі присутні змогли виразити свою творчість та створити унікальні малюнки на основі власних долонь. В перервах між активностями можна було прослухати вірші та послухати музику.

Ця зустріч допомогла розкрити новий напрям роботи з дітьми та перейняти досвід роботи фахівців з арт-методиками.