11-13 грудня в Харкові проходив Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи». Все це відбувалось у ХНУГХ ім. А. Н. Бекетова. Тут розглядалися проблеми фінансування Студентського самоврядування, корупція у ВНЗ та організація СтудСамоврядуван. У рамках форуму було проведено курс тренінгів та лекцій на тему діяльності органів студентського самоврядування. Нам, як керівникам чи заступникам Студрад, провели лекції про побудову команди та взаємодію з адміністрацією, основні положення ЗУ «Про вищу освіту» та розповіли про те, як студенти можуть забезпечувати собі якісну вищу освіту. Інтереси нашого університету представляла голова студради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександра Порада.