Магістрантка спеціальності 231 Соціальна робота Краліч Катерина стала однією з ПЕРЕМОЖНИЦЬ Конкурсу «Як соціальна робота змінює світ», який був організований Міністерством соціальної політики України у партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF. Його метою було широке інформування українців про важливість соціальної роботи та соціальних працівників та працівниць в житті українців. А всі переможці були запрошені на зустріч з Міністеркою соціальної політики О. Жолнович для обговорення перспектив розвитку в галузі соціальної роботи, підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав та найкращих інтересів дітей.

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи ВІТАЄ Катерину, а також інших студентів-майбутніх фахівців соціальної роботи, які взяли участь у цьому конкурсі!