Аудиторія 332 інтенсивно використовується у навчальному процесі для проведення аудиторних занять (лекційних, практичних та лабораторних). Ця аудиторія має препараторську, яка містить необхідне обладнання для проведення лабораторних занять з біологічних дисциплін. Основне обладнання, яке безпосередньо використовується на заняттях та позааудиторних заходах – це термошафа, термостат, бінокулярні та монокулярні мікроскопи, холодильник, електроплитка, водяна баня та інші прилади. Вказана лабораторія також задіюється студентами, аспірантами  та викладачами під час виконання наукових робіт (курсових, дипломних,  кваліфікаційних та дисертаційних), а також для проведення науково-дослідницької практики для студентів другого магістерського рівня. Крім того, ця аудиторія  неодноразово використовувалась для проведення різноманітних профорієнтаційних заходів та курсів підвищення кваліфікації вчителів.