13 березня 2023 року в університеті відбувся традиційний міжкафедральний науково-методичний семінар «Актуальні питання підготовки доктора філософії у галузі освіти/педагогіки», який зібрав науково-педагогічних працівників кафедр педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту, соціальної педагогіки і соціальної роботи, дошкільної освіти. Семінар проводив гарант ОНП «Освітні, педагогічні науки» проф. Лісовець О.В. Були обговорені важливі питання освітньої і наукової складових підготовки аспірантів; стану виконання рекомендацій НАЗЯВО за результатами останньої акредитації; озвучені проблеми і перспективи підготовки іноземних здобувачів наукового ступеня доктора філософії та ін. Наукові керівники проаналізували стан виконання дисертаційних досліджень, їх апробації, взаємодії з аспірантами.