ЗВЕРНЕННЯ ВІД ОРГКОМІТЕТУ

Шановні друзі! Запрошуємо вас взяти участь у ХХ Всеукраїнському юніорському конкурсі музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка (двотуровий, очно-дистанційний формат), який відбудеться з 9 по 20 травня 2023 року в  Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя під патронатом Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Голова журі конкурсу – Тимошенко Максим Олегович, ректор Національної музичної  академії України імені П. І. Чайковського, заслужений діяч мистецтв  України, кандидат культурології, доктор філософії, професор, член-кореспондент Національної академії мистецтв України.

У 2018 році, за погодженням з ректоратом Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та оргкомітетом юніорського конкурсу, який проводиться у Ніжині з 2002 року, наш конкурс частково перейменовано і йому присвоєно ім’я видатного українського хорового диригента – ректора Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (у 1983-2004 роках), народного артиста України, професора, академіка Національної академії мистецтв України  Олега Семеновича Тимошенка.  О. С. Тимошенко протягом перших п’яти років існування конкурсу був незмінним Головою журі, сприяв формуванню унікальної концепції юніорського конкурсу музикантів-виконавців, його становленню та популяризації серед мистецької громадськості та музичних навчальних закладів України.

Мета ХХ Всеукраїнського юніорського конкурсу  музично-виконавської майстерності імені академіка О. С.  Тимошенка – привернення уваги до талановитих юних музикантів; популяризація класичної музики у дитячо-юнацькому  середовищі; розвиток традицій національного вокального та інструментального виконавства; формування відкритого культурно-освітнього простору для музично-естетичного спілкування та обміну досвідом між юними музикантами, викладачами та відомими  музикантами як в Україні, так і за її межами.

Автор проекту конкурсу – заслужений діяч мистецтв України,
професор, завідувач кафедри вокально-хорової майстерності
Шумська Людмила Юріївна.

Положення  про дистанційний юніорський конкурс 2023