02 березня 2023 рокуздобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня факультету філології, історії та політико-юридичних наук Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Університету Григорія Сковороди в Переяславі та Київського національного лінгвістичного університету  взяли участь у майстер-класі “Формування міжкультурної іншомовної комунікативної компетентності майбутніх викладачів німецької мови під час самостійної роботи”.

Організатор заходу – доцент кафедри німецької філології Київського національного лінгвістичного університету Свиридюк Віра Петрівна.

Учасники майстер-класу ознайомились з авторськими навчальними матеріалами та отримали імпульси для подальшого формування іншомовної комунікативної компетентності: детально розглянули стратегії читання наукової літератури, обговорили роль самоконтролю та самооцінювання рівня своєї підготовки до іншомовного спілкування, розібрали інструменти оцінки та самооцінки.

Всі учасники заходу отримують сертифікат.

Повідомлення підготували здобувачі освітньо-професійної програми Германські мови та літератури (переклад включно), перша-німецька

Павло Костенецький та Віталій Юркевічюс