28 лютого 2023 року на базі кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась VІІІ вузівська наукова студентська Інтернет-конференція «Підготовка керівника закладу освіти: реалії сьогодення та перспективи» на платформі ZOOM. На заході були представлені доповіді  здобувачів вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 073 Менеджмент, 231 Соціальна робота, 011 Освітні, педагогічні науки.

Значний науковий інтерес та жваву дискусію викликали доповіді магістрантів 1 курсу: «Інноваційна діяльність закладу освіти як об’єкт управління» (Гурин Л.В.), «Кар’єрне зростання педагогічних працівників як одна з проблем управління закладом освіти» (Гурман Л.І.), «Концепт «трансформаційне лідерство» у психології та менеджменті» (Батенко А.В.), «Основні стратегії менеджменту психологічного здоров'я в сучасних організаціях» (Бойко В.О.), «Особливості стратегічного управління освітніми організа­ціями» (Десятник В. В.), «Управління та розвиток кадрового потенціалу організації» (Дмитренко К.І.), «Документація в роботі асистента вчителя з дітьми з ООП в умовах Нової української школи» (Карнаух С.Ф.) та ін.

За результатами конференції всі її учасники отримали сертифікати.