У перший день весни, в рамках академічної мобільності викладачів та залучення представників академічної спільноти до освітнього процесу, для проведення лекції у форматі онлайн з методики географії в профільній школі, для студентів-магістрів першого курсу була запрошена завідувач відділу методики навчання географічних та економічних дисциплін Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Т. Г. Назаренко ‒ знаний вітчизняний фахівець саме з проблем профільного навчання.

Почесний гість ознайомила магістрантів з сучасними проблемами вітчизняної освіти в тому числі і вищої, відповіла на численні запитання слухачів, дала ряд порад і пропозицій щодо подальшого зростання в сфері методики навчання географічних та економічних дисциплін. На завершення професор Назаренко Т. Г. висловила своє задоволення від спілкування з ніжинськими студентами і підтримала пропозицію про співпрацю між географами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та відділу географічної та економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України.