Для реалізації теоретичних знань на практиці студенти мали змогу пройти практику з аптечної технології ліків та організації економіки у фармації  у центральній міській аптеці № 13.

Центральна міська аптека №13 веде свою історію з 1948 року. Про що свідчить перша книга наказів та збережений архів документів. За період існування аптеки через неї пройшли сотні кваліфікованих кадрів, які забезпечували фармацевтичну опіку мешканців міста Ніжин. У 1987 році аптека була переведена у нове приміщення, яке побудовано відповідно до проекту саме аптеки зі спеціалізованими приміщеннями для виготовлення, зберігання та відпуску лікарських засобів. Тому проходження практики саме у цій аптеці дозволить студентам зрозуміти сутність та особливості аптечної справи, матеріально-технічне забезпечення аптечного закладу та економічну складову.