Багато років поспіль яскраві перемоги на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах отримують талановиті вихованці кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментально-виконавської підготовки Лариси Василівни Гусейнової. Потужна фахова школа фортепіанного виконавства, яку пройшла Лариса Василівна в Бакинській музичній академії імені У. Гаджибекова, власний творчий досвід концертної діяльності, педагогічна майстерність та унікальна авторська методика викладання стали запорукою значних досягнень її учнів.
Нині Л. В. Гусейнова працює з виключно обдарованою студенткою 2 курсу освітньої програми 025 «Музичне мистецтво» – Яною Ікальчик. Випускниця Чернігівського фахового музичного коледжу імені Л. М. Ревуцького, Яна продовжує удосконалювати свою фахову майстерність на факультеті педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв нашого університету: талановита, працелюбна, креативна студентка закономірно прагне до участі у фортепіанних номінаціях на професійних музично-мистецьких конкурсах і демонструє високі результати.
Серед нових здобутків Яни Ікальчик:
  1. Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс «Зореграй», 10.12.2022 м. Запоріжжя – Софія (Болгарія): володар
  2. «Гран-прі» та Диплому спеціальної номінації «Віртуоз музичного мистецтва»;
  3. Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв «Зимова казка» м. Прага, (Чеська республіка), 22.12.-30.12.2022: Лауреат 1 премії;
  4. ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Open Art Fest – Ankara -2023» (Туреччина),19.01-22.01.2023: Володар «Гран-прі»;
  5. ХХІІ Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви – 2023» (м. Прилуки, Україна), 3-5 лютого 2023: Лауреат 1 ступеню.

Вітаємо Яну Ікальчик та її наставника – доцента Л. В. Гусейнову з видатними перемогами, які прославляють Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя на міжнародному рівні!

Пресцентр Мистецької платформи НДУ