Мистецький вебінар «Незламні митці України в історії та сьогоденні», проведений онлайн 01.02. за підтримки ректорату, мистецьких кафедр НДУ ім. Миколи Гоголя отримав широкий резонанс у колі мистецтвознавців, культурологів, працівників бібліотек, музеїв Чернігова, Вінниці, Полтави, Конотопу, Глухова, Ромен, Ніжина, Кам’янця-Подільського.

«Щиро вдячна всім учасникам вебінару за активну позицію бійців на нашому культурному фронті, скерованому на перемогу української національної ідеї»: з відгуку Валентини Кузик, авторки книги до 100 річчя Музичного товариства імені Миколи Леонтовича, провідної співробітниці відділу музикознавства ІМФЕ ім. М. Рильського НАН України, з яким наш Університет має давню наукову співпрацю.

Олена Кавунник, модератор.