06 лютого 2023 року у дистанційному форматі відбулася настановча конференція з науково-дослідницької практики для здобувачів другого рівня вищої освіти спеціальностей 014.04 Середня освіта (Математика), 014.08 Середня освіта (Фізика), 105 Прикладна фізика та наноматеріали, 122 Комп’ютерні науки, яка триватиме з 06 лютого по 24 лютого 2023 року та з 29 травня  по 09 червня 2023 року.

Студенти були ознайомлені з особливостями проходження практики, звітною документацією, вимогами та критеріями оцінювання.

З метою розповсюдження практичних знань і навичок дотримання основних принципів академічної доброчесності в рамках даної конференції к.ф.-.м.н., доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук Лисенко Ірина Миколаївна ознайомила магістрантів із сукупністю принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та впровадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень (Закон України «Про освіту», Стаття 42).

Здобувачі ознайомилися з Положенням про академічну доброчесність та процедурою впровадження антиплагіатної системи, що діють у системі забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

У ході обговорення всі учасники дійшли висновку, що зацікавленість студентів у своїх власних знаннях, рівноправність взаємодії між викладачами і студентами, взаємоповага до праці інших, мотивує до навчання і продуктивної творчої діяльності, а отже, є запорукою високих результатів навчання та успіху у майбутній професійній діяльності.

к.ф.-м.н., доцент Лисенко І.М.