На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть молодої людини – велике випробування.

В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї Максима Ткаченка, студента першого курсу денної форми навчання, спеціальності 053 «Психологія» НДУ імені Миколи Гоголя, який загинув під Донецьком 19.01.2023 р., виконуючи свій військовий обов’язок та захищаючи Україну від ворога!

Ми Всі разом схиляємо голову в глибокій скорботі.

Кафедра загальної та практичної психології факультету Педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв висловлює щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті нашого студента, турботливого сина, друга, товариша.

Нехай світла пам’ять про Максима Ткаченка назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава Українському Воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Ковтун А.Ю.,

доцент кафедри загальної та практичної психології НДУ,

куратор групи П 11

теги