Згідно з рішенням Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя від 26 січня 2023 року  кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук була відзначена дипломом І ступеня премії Вченої ради «Краща кафедра року -2022» серед кафедр природничого спрямування. Вітаємо викладачів кафедри та бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії й нових звершень на науковій ниві.

Також вітаємо доктора фізико-математичних наук, професора Мельничука Олександра Володимировича; кандидата фізико-математичних наук, доцента Мельничук Людмилу Юріївну; доктора технічних наук, професора Казачкова Івана Васильовича, які відповідно отримали Дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня конкурсу «Науковець року університету – 2022».

теги