Вчора, 19.12.2022 року відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Вулвергемптонським університетом (Великобританія). Метою Меморандуму про взаєморозуміння є зміцнення відносин між обома університетами у контексті проєкту «Twinning UK/UKR» і спрямований на створення довгострокового партнерства між університетами.

Початковий акцент партнерства буде зроблений на визначенні способів, якими Вулвергемптонський університет може підтримати НДУ під час збройної агресії РФ проти України. На наступних етапах партнерство забезпечить основу для спільної роботи обох закладів для розвитку українського партнера, а також для реалізації інших заходів академічного співробітництва.

Потенційні сфери діяльності, що становлять взаємний інтерес, можуть включати, але не обмежуються таким:

• Розміщення невеликої кількості викладачів у ВУ для того, щоб вони могли продовжувати викладати свої курси в режимі онлайн;
  • Надання доступу до онлайн-ресурсів ВУ для академічної спільноти НДУ, яка може включати як викладачів, так і студентів;
  • Надання доступу до деяких онлайн-курсів ВУ для студентів НДУ, які можуть навчатися англійською мовою;
  • Прийом групи студентів для участі у літній школі;
  • Встановлення зв’язків з містом Вулвергемптон;
  • Створення групи в соціальних мережах, що дозволить студентам обох закладів взаємодіяти між собою.

Ректор університету Олександр Самойленко подякував партнерам за підтримку і запевнив, що сприятиме всебічному розвитку двосторонньої співраці.