17 листопада, на Міжнародний день студентів, у залі нового корпусу НДУ імені Миколи Гоголя відбувся матч з міні-футболу на “Кубок профкомів” між командами викладачів та студентів. Саме профспілкові організації працівників та студентів виступили організаторами цієї видовищної зустрічі. Варто відмітити, що проведення Кубку стала вже гарною університетською традицією. В минулому році у запеклій боротьбі перемогу здобула команда викладачів, тому студенти та їх чисельні вболівальники прагнули реваншу. У цьогорічних змаганнях взяли участь викладачі та студенти, історико-юридичного, природничо-географічного факультетів, факультету іноземних мов та психології та соціальної роботи.

Гра виявилася дуже гострою та безкомпромісною. З перших хвилин викладачі повели у рахунку. Голом відзначився доцент кафедри соціальної педагогіки Олександр Сватенков. Але вже до кінця першого тайму студенти не лише відігралися, а й повели у рахунку вийшовши в перед – 1:4. другий тайм проходив у більш динамічній боротьбі. За дві хвилини до завершення матчу викладачам практично вдалося відродити інтригу, завдяки забитому м’ячу Іванюка Сергія ( Сергій є студентом історико-юридичного факультету, але грав за команду викладачів) – 3:4. Однак студент історико-юридичного факультету Топтун Андрій красивим голом поховав останні надії на додатковий час. Остаточний рахунок матчу 5:3 на користь команди студенті.

Після завершення змагань перед командами та вболівальниками з вітальним словом виступили організатори турніру – голова студпрофкому Приходько Роман та голова профспілки працівників Олексій Лейберов. Вони подякували всім учасникам за гру та спортивну поведінку, вболівальникам за їх гарячу підтримку та вручили Кубок команді - переможниці. Кращим бомбардиром гри став Артем Сутченко, студент природничо-географічного факультету, а кращим голкіпером було визнано Михайла Кирієнка.