29 листопада ректором університету, доцентом О.Г. Самойленком урочисто вручені атестати доцентів доктору педагогічних наук Тетяні Рудюк та кандидату філологічних наук Олені Петрик. Вітаємо вас з новим вченим званням та бажаємо і надалі підкорювати освітянські вершини. Також 28 та 29 листопада викладачі Ніжинського державного університету Тамара Кушерець, Оксана Капленко, Лариса Дудка, Людмила Кузьменко були відзначені Подяками Міністерства освіти і науки України за результативну роботу з учнівською молоддю та підготовку переможців ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Подяка МОН України оголошена Лисенко Ірині за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково – педагогічну діяльність.