22 листопада 2022 року на базі навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася VII Всеукраїнській онлайн-конференції молодих науковців “Сучасні проблеми природничих і точних наук”.

Студенти-географи активно долучилися до роботи двох секцій: «Екологічні проблеми природоко­ристування і охорона навколиш­нього природного середовища» та «Суспільно-географічні дослідження».  На конференції виступили магістранти 2 року навчання  з ОП Середня освіта (Географія) з різноаспектними темами: «Вплив лісових пожеж на стан біорізноманіття Чернігівської області в умовах змін клімату» (Адамашвілі В.); «Екологічний стан атмосфери Полтавської області» (Мусієнко В.); «Особливості використання ґрунтово-земельних ресурсів Київської області» (Тонконоженко Л.); «Аналіз стану атмосферного повітря на території Кіровоградської області» (Тимошенко О.); «Територіальні особливості ринку праці в Житомирській області» (Бондарчук Т.); «Методичні підходи до вивчення старопромислових регіонів у шкільній географії» (Духніцький Ю.); «Основні етапи розвитку сільського зеленого туризму в Україні» (Рябущиць В.). Студенти та викладачі кафедри географії, туризму та спорту активно долучилися до обговорення піднятих у виступах проблем. Конференція пройшла у творчій атмосфері і головне – без тривог!