Цікаві зустрічі магістрантів тривають!

11 листопада 2022 року відбулася онлайн-зустріч магістрантів спеціальності 053, спеціалізації "Клінічна психологія з основами психотерапії" із фахівцем у галузі клінічної психології, лікарем–психіатром, психотерапевтом Сергієм Тиквою (м.Дніпро).

Зустріч організована кафедрою загальної та практичної психології НДУ ім.М.Гоголя та гарантом освітньо-наукової програми «Клінічна психологія з основами психотерапії», доцентом кафедри О.І.Михайловою.

Сергій Павлович Тиква – психотерапевт з великим досвідом роботи, багато працював із хворими на нервово-психічні розлади в лікувальних закладах. Проводить навчальні проекти з психотерапії, є фахівцем у груповій роботі.

У ході зустрічі він розповів про методи взаємодії з пацієнтами у клінічній практиці, специфіку роботи клінічного психолога та поділився власним досвідом становлення як фахівця.

Зустріч пройшла жваво та насичено: хтось із магістрантів уже був знайомий з діяльністю Сергія Павловича, відвідував його вебінари, хтось познайомився з роботою вперше.

Було багато запитань, цікаве обговорення, щира відкрита атмосфера.

Сергій Павлович зупинився на таких питаннях:

• З чого варто розпочинати свою психологічну практику психологу-початківцю?
  • З яких питань лікарі звертаються до клінічного психолога?
  • Типологія особистості, значення індивідуально-психологічних відмінностей в практиці клінічного психолога.
  • В чому полягає специфіка роботи з людьми з ментальними і психічними розладами?
  • У яких випадках хворі на нервово-психічні розлади потребують госпіталізації та примусового лікування?
  • Які психологічні проблеми найчастіше виникають у клієнтів під час війни
  • І багато чого цікавого...

Магістранти поставили багато актуальних і цікавих питань, продиктованим власним досвідом та сферою наукових і практичних інтересів.

Зустріч відбулася в невимушеній атмосфері, як діалог між фахівцями, Сергій Павлович щиро поділився не лише своїми здобутками у професійній сфері, а й світоглядною позицією, поглядами на життя та психологічне здоров’я.

Дякуємо за спілкування, глибокий цікавий діалог, відповіді на питання поставлені магістрантами.

Сподіваємось, що ця зустріч дасть натхнення на нові професійні цілі для магістрантів, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Клінічна психологія з основами психотерапії».