16.11.2022 на платформі Zoom відбулася онлайн-конференція за підсумками педагогічної практики магістрантів 2-го року навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта. До зустрічі долучилися студенти денної та заочної форм навчання, а також спеціаліст І категорії Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області Поливко Оксана Валеріївна.

У ході зустрічі виступили: Поливко Оксана Валеріївна, а також магістранти Савенко Наталія, Кузьменко Альона, Бондарева Анна, Мацібора Тетяна, Слободянюк Ірина та Лобок Ольга.

Студенти поділилися своїми враженнями, обмінялися досвідом та визначили певні труднощі, з якими довелося зіткнутися під час проходження практики.

Дякуємо керівнику педагогічної практики магістрантів, доценту кафедри дошкільної освіти Аніщук Антоніні Миколаївні за організацію та проведення даної підсумкової конференції.