У межах святкування Дня української писемності та мови аспіранти кафедри української мови, методики її навчання та перекладу й кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики факультету філології, історії та політико-юридичних наук Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 9 листопада 2022 року о 9.30 прослухали лекцію на тему «Дієслівне керування в українській мові: здобутки та нерозв’язані проблеми», яку підготували й прочитали кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України Колібаба Лариса Миколаївна та кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України Фурса Валентина Миколаївна.