04 листопада в рамках обміну професійним досвідом та вдосконаленням підходів щодо особливостей викладання дисциплін фармацевтичного профілю відбулося гостьове практичне заняття з фармакології для студентів 3 курсу ОП Фармація, промислова фармація на тему: «Антидепресанти, ноотропи, психомоторні стимулятори, аналептики та адаптогени» доктора медичних наук, доцента кафедри фармакології НМУ їм. Богомольця О.О. Гнатюк Валерії Валеріївни.

Під час заняття студенти опанували матеріал щодо класифікації, фармакології та побічних ефектів психостимуляторів. Практичне заняття відбулося в інтерактивній формі. В ході конструктивного діалогу було розглянуто та опановано не лише теоретичний аспект, але й практичне застосування одержаних знань. Організована викладачем наукова дискусія дозволила з’ясувати особливості застосування антидепресантів та психостимуляторів при різних дисфункціях нервової системи. Студенти мали змогу задавати запитання та одержували на них вичерпну відповідь.