26 жовтня 2022 року в НДУ ім. М.Гоголя відбулася зустріч магістрантів спеціальності 053 Психологія освітньої програми «Клінічна психологія з основами психотерапії» з психологом кабінету "Довіра" КНП НЦМП імені М. Галицького (м.Ніжин) Оксаною Сокальською.

Сокальська Оксана Василівна – практичний психолог кабінету "Довіра" КНП НЦМП імені М. Галицького, випускник магістратури спеціальності 053 Психологія, психолог-практик з багатим досвідом і просто цікава особистість.

Тема зустрічі: "Особливості практичної роботи з людьми, що звертаються до кабінету "Довіра".

Кабінет «Довіра» в Ніжинській центральній лікарні імені М. Галицького працює вже багато років, допомагаючи людям із захворюваннями на ВІЛ / СНІД, гепатит та іншими хворобами знайти сенс і надію у своєму житті, вчасно почати лікування і покращити якість свого життя в ситуації складних захворювань.

Зустріч була в інтерактивному форматі, відбувся жвавий діалог фахівця зі студентами, були підняті важливі питання теорії та практики роботи психолога з хворими на ВІЛ / СНІД, обмін практичним досвідом.

Оксана Василівна розповіла про діяльність кабінету «Довіра», контингент клієнтів, які звертаються за допомогою та проблеми, які постають найчастіше у діяльності психолога, щиро поділилася своїм досвідом і результатами роботи.

Магістранти дізналися багато корисного для практичної роботи, зокрема:

• В чому специфіка роботи психолога в лікувальному закладі.
  • Як працювати з клієнтами, які щойно дізналися про страшний діагноз
  • Як допомогти людині прийняти свою хворобу і жити повноцінним життям
  • Як запобігти депресії та іншими розладам
  • Як залучити соціальні системи для підтримки й допомоги в роботі з такими клієнтами

І ще багато цікавої та корисної інформації.

Велика кількість запитань, розгляд проблем прикладного характеру, щира атмосфера допомогли перетворити професійну зустріч на живий діалог, у якому час пролетів непомітно.

Дякуємо Оксані Василівні за приділений час, цікаве спілкування і професійні знання.

Магістрантам за активність, діалогічність і велику кількість запитань та коментарів.

Окреме спасибі організатору зустрічі Михайловій Оксані Іванівні, доценту кафедри загальної та практичної психології НДУ ім.М.Гоголя, гаранту освітньої програми «Клінічна психологія з основами психотерапії» за організаційну роботу та модерацію взаємодії.

Чекаємо подальших зустрічей!

Доц. каф.загальної та практичної психології Кресан О.Д.