27 жовтня під час Вченої ради, що проходила в смішаному режимі (онлайн та офлайн) ректор університету доцент Олександр Самойленко, за дорученням міністра освіти і науки України, вручив відомчі відзнаки таким викладачам університету: Почесну Грамоту МОН України – доктору біологічних наук, професору Олені Кучменко та доктору педагогічних наук, професору Олегу Лісовцю; Подяками МОН України були нагороджені кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Дворник, кандидат історичних наук, доцент Олександр Кривобок та доцента Ірину Лисенко.
За сумлінне виконання професійних обов’язків Почесною Грамотою Чернігівської обласної військової адміністрації нагороджено кандидата філологічних наук, доцента Наталію Телавіру. Подяками голови Чернігівської обласної військової адміністрації нагороджено: кандидата філософських наук, доцента Тамару Куширець, кандидата педагогічних наук, доцента Марину Шевчук, кандидата хімічних наук, доцента Сергія Циганка. Ректор університету вручив відзнаки.
Почесною грамотою управління освіти і науки Чернігівської обласної військової адміністрації нагороджено доцентів Тетяну Раструбу та Юрія Філоненка.
Також оголошені були Подяки Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації старшим викладачам Альоні Бровко та Борису Кедрову.
Наукову Премію імені Григорія Вороного Чернігівської обласної ради за 2022 рік було вручено кандидату фізико - математичних наук, доценту Людмилі Мельничук.
За багаторічну сумлінну працю відзнакою «Заслужений працівник Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» було нагороджено старшого викладача кафедри вокально-хорової майстерності Валерія Курсона.
Вітаємо наших колег! Бажаємо і надалі підкорювати нові вершини!