27 жовтня в актовій залі нового корпусу відбувся великий благодійний концерт під назвою «Творчість нескоренних».

Творчість нескорених – це творчість студентів, молоді, тих хто виріс в незалежній, вільній, самобутній Україні. Нескорені - наші студенти, ті, хто палко чекає на Перемогу, ті, хто вступав до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя вчитися, творити і незабутньо проживати свої студентські роки. Концерт, як і всі заходи цього навчального року, проходив під гаслом «НДУ для ЗСУ», вхід на концерт це був донат армії. Загальну суму зборів Профком студентів та відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції оголосять наприкінці першого ряду заходів, а це значить, що на вас, шановні викладачі, співробітники та студенти, чекає ще не один сюрприз у вигляді культурно – масових заходів. "Творчість нескоренних" відбувався за підтримки та сприяння ректора університету Самойленка О. Г. Організаторами виступили Профком студентів на чолі з Іванюком С. О. разом з оновленим складом команди #naStile та відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції.

Галерея зображень