У період 17-21 жовтня 2022 року відбулися курси підвищення кваліфікації для керівників освітніх організацій та установ за спеціальністю 073 Менеджмент за програмою «Виклики та завдання сучасного менеджера». У реалізації програми курсів взяли участь викладачі кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту кандидати педагогічних наук Новгородська Ю.Г., Самойленко О.В. та Шевчук М.О.

Заняття проходили у дистанційній формі на платформі ZOOM з використанням різних організаційних форм освітнього процесу: лекція з презентаційним унаочненням, тестування, розв’язання ситуацій професійного спрямування, практична робота зі створення матриці кадрових ризиків. Слухачі успішно виконали поставлені завдання і отримали сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації  на 30 годин/1 кредит. У підсумку учасники курсів залишилися задоволеними організацією роботи, висловили подяку викладачам кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту за якість проведених занять і запевнили, що отримана інформація допоможе їм удосконалити управлінську діяльність в умовах динамічних змін зовнішнього середовища.