19 жовтня 2022 року кафедрою дошкільної освіти на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя традиційно було проведено ΙХ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію студентів, магістрів та молодих науковців «Сучасне дошкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку».

Участь у конференції взяли 92 учасники, серед яких і представники інших вузів, а саме: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка м. Кропивницький; Криворізький державний педагогічний університет м. Кривий Ріг; Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка  м. Дрогобич; Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка м.Чернігів; ТНПУ ім. В.Гнатюка м. Тернопіль; Херсонський державний університет м.Херсон; Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького м. Мелітополь; Національний університет «Чернігівський колегіум»  ім. Т.Г.Шевченка м. Чернігів.

За результатами проведення конференції видано програму конференції та збірник наукових статей.

Відповідальна за наукову роботу

по кафедрі дошкільної освіти доц. Матвієнко С.І.