У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс малих форм "Покрова DANCE Ніжин", що проходив у 2 тури: з 10.10.22 р.по 12.10.22 р. та з 14.1ї.22 р.по 17.10.22. р. Конкурс проходив вперше і мав на меті популяризацію, збереження та розвиток аматорського хореографічного мистецтва, виявлення талановитих, творчо обдарованих дітей та молоді. Конкурс був благодійним, кошти направлені на підтримку Збройних сил України

На сьогодні усі заходи, що проходять у стінах Ніжинського державного університету проходять під гаслом: "НДУ для ЗСУ".

Поважні члени журі в складі: Пархоменка Олександра, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії, Анни Сірякової, старшого викладача кафедри музичної педагогіки та хореографії, Ростовської Юлії, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії, Максименко Віри, викладача кафедри музичної педагогіки та хореографії, Скороход Віталіни, начальниці відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції, під головуванням ректора університету Олександра Самойленка переглянули усі надіслані роботи ( конкурс проходив онлайн) і визначили переможців. На конкурсі було представлено 24 номери. З них отримали Золоті дипломи 16 представників ( народний художній колектив ансамбль народного танцю "Світанок", зразковий аматорський ансамбль народного танцю "Квіти України", ансамбль народного танцю "Ніжин", зразковий аматорський ансамбль бального танцю "Шанс", студія сучасного танцю " Лайт", зразковий хореографічний колектив "Ластівка", народний ансамбль народного танцю"Родослав", зразковий ансамбль сучасного класичного танцю "Гармонія",, зразковий аматорський ансамбль бального танцю "Ритм", сольні номери від Каріни Гриценко та Марини Регеші і 5 Срібних дипломів ( Приватна хореографічна студія "Дивертисмент", зразковий аматорський ансамбль народного танцю "Квіти України", танцювальний колектив "Карамельки" Бахмацького ліцею номер 1, зразковий аматорський фольклорний вокально- хореографічнмй театр "Калинонька", танцювальний колектив "Мрія". Гран прі отримав Зразковий хореографічний колектив "Ластівка" з с. Гореничі Бучанського району Київської області. Керівник- Курганська Алла Петрівна. Вітаємо усіх учасників і надіємося на те, що конкурс стане традиційним у мирній нашій Україні!