ВІТАЄМО!

Відповідно до наказу МОН України № 893 від 07.10.2022 року

здобувачці вищої освіти Ніжинського державного університету

імені Миколи Гоголя

Щітці Анастасії Сергіївні

призначена академічна стипендія

імені М. С. Грушевського

на І семестр 2022–2023 навчального року

Студентка третього курсу історико-юридичного факультету за час навчання зарекомендувала себе як сумлінна та відповідальна, навчається на «відмінно». Поглиблено вивчає історичні дисципліни, постійно працює над саморозвитком.

Анастасія Щітка бере активну участь у студентському самоврядуванні та науковій діяльності.

Займається науковим дослідженням з історії, досліджує проблематику перебування імператриці Катерини ІІ у Ніжині під час її подорожі на південь України. За результатами дослідження підготовлено статтю.

Брала участь у наукових конференціях:

• XІ конференції «Глухівських наукових читаннях – 2021. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук»;
  • міжнародна конференція «Повсякденність Другої світової війни 1939 –1945 рр.» (Ніжин 2021 р.), міжнародна онлайн-конференція з англійської мови (Ніжин 2020 р.).

Має публікацію: « Пейзажі Нью-Йорку у фільмі К. Коламбуса «Сам удома 2» (2021 р.) та працює над написанням чергової наукової розвідки.

Також Щітка А.С. брала участь в інших різноманітних заходах:

• 15 січня 2021 р. слухач онлайн-тренінгу «Як ставити цілі, які надихають» (платформа Career Hub).
  • 12 лютого 2021 р. учасниця онлайн-тренінгу «Як знайти роботу мрії: вдалі резюме та співбесіда» (платформа Сarer Hab і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»)

Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії та нових звершень на науковій ниві.