Саме таке неймовірне дійство відбулося 6 жовтня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, яке точно запам'ятають наші першокурсники. Описати усі емоції того вечора в тексті досить важко, адже то треба було бачити.
Тому чекаємо новий випуск "Nose News".

А поки ловіть усі атмосферні ФОТО З ПОСВЯТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Не забувайте відмічати нас.

Дякуємо усім причетним за організацію заходу, а саме ректору Ніжинського університету Олександр Самойленко, відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції, Профкому студентів, студентській раді університету, творчому об*єднанню #naStile та хореографам-постановникам факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв.
Дякуємо Ніжинському міському голові Олександру Кодолы, що завітав до університету та особисто привітав першокурсників!

Ніжинський університет продовжує працювати на освітньому фронті і допомагає нашим Збройним силам пришвидшувати перемогу. Як раніше було анонсовано, усі культурні заходи будуть проходити під девізом "НДУ для ЗСУ". Не стала виключенням і посвята першокурсників, де збиралися кошти на потреби наших захисників.

Разом до Перемоги. Слава Україні