5 жовтня відбулось засідання професійної спільноти вчителів громадянської та історичної освітньої галузі Ромнів Сумської області, яку організував КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Роменської міської ради Сумської області. До цього заходу долучилися учителі Херсонщини та здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітній програмі "Середня освіта (історія)"другого (магістерського) рівня вищої освіти. Спікером даної зустрічі виступав викладач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя - Желіба Олександр Володимирович.

Дана зустріч була присвячена проблематиці оцінювання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Нам вдалось з'ясувати такі питання як:

• -Для чого потрібно перевіряти знання?
  • -Якою має бути шкала оцінювання?
  • -Як правильно перевіряти та оцінювати знання?
  • -Як спонукати учня до самоперевірки та рефлексії?

Дізнавшись всі недоліки та переваги сучасного оцінювання, виникло безліч запитань на які ми отримали відповіді.

Дякуємо Олександру Володимировичу за цікаву доповідь, учителям та колегам за дискусію та поради в організації освітнього процесу.

Авторка: Надія Капленко