30 вересня 2022 року в межах ОК «Гнучкі методи розробки програмного забезпечення» відбулася зустріч магістрантів спеціальності «122 Комп’ютерні науки» з консультантом компанії Global Logic, scrum-майстром Дмитром Подзиваловським, на яку також були запрошені студенти бакалаврату спеціальностей «122 Комп’ютерні науки» та «123 Комп’ютерна інженерія».

Пан Дмитро розповів про компанію Global Logic, яка входить до трійки найбільших IT компаній в Україні у сфері послуг з розробки цифрових продуктів та об’єднує професіоналів на чотирьох континентах у 15 країнах світу. Поділився власним досвідом працевлаштування в ІТ-сфері та зупинився на специфіці ролі scrum-майстра, яку він виконує в межах проєкту в даній компанії. Студенти, так би мовити, з перших вуст, дізналися про те, що таке Agile-методології, як працює scrum-команда та яку роль в її діяльності виконує scrum-майстер.

Зустріч пройшла в теплій та доброзичливій атмосфері.

к.ф.-м.н., доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Лисенко Ірина Миколаївна

теги