29 вересня студенти I курсу та II курсу спеціальності "Дошкільна освіта" разом з доцетом кафедри дошкільної освіти Лісовець О.В.та науковим співробітником Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського Романом Авраменком з метою ознайомлення з містом та його величною історією, здійснили екскурсію-прогулянку Ніжином. Висококваліфікований пан Роман та чудова, погода зробили екскурсію незабутньою!!! Студенти збагатили свої знання історичними фактами нашого міста, його визначними пам'ятками,перейнялись його містичним духом. Неймовірні враження, чудовий настрій та заряд позитивом на весь період навчання!!!! Щиро вдячні науковим співробітникам Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського та його директору Тетяна Брязкало!!!! Окрема подяка Роману Авраменку!!!