Шановні користувачі! Ми раді повідомити, що з 21 вересня на студентському абонементі бібліотеки НДУ ім. Миколи Гоголя  розпочалася видача комплектів навчальної літератури.

Цьогоріч першими отримали  літературу студенти-першокурсники спеціальності «Дошкільна освіта» та «Англійська філологія».

На допомогу відділу обслуговування долучились працівники усіх відділів бібліотеки. В цілому обслуговування користувачів проходить швидко, налагоджено, організовано, з індивідуальним підходом та доброзичливим ставленням до кожного читача.  Доказом цього став гарний настрій та позитивні емоції на обличчях наших студентів.

Видача літератури триває… Нехай відкриття такого непростого навчального року буде успішним і мирним для всіх нас.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати необхідну літературу для навчання.

Працюємо задля Вас і Перемоги!

Ваша бібліотека!