Шануймося, друзі,

Плекаймо таланти

У цім горобиновім ріднім краю,

Дай, Боже, нам сили стоять, як атланти,

У всьому підтримать Вітчизну свою.

Хай століття нове – ще не звідані далі,

Але впевнені ми: розкриє воно,

Ті таланти, що нині отут розквітають,

Бо невичерпне те молоде джерело!

30.10.2015 р.  в місті Києві відбувся VI Міжнародний Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь» в рамках проекту фестиваля «Квітуча Україна». Фестиваль проводився за підтримки Міністерства культури України, оргкомітету «Квітуча Україна», Київського університету туризму, економіки і права та Київського технікуму готельного господарства, туристичного оператора «Алитас-тур», туристичного оператора «Даніс-тур», Асоціації фольклорних фестивалів (Folklore Festival); при сприянні Управління культурі, туризму і охорони культурної спадщини Дніпровського району м. Києва, Українського інноваційного центру бізнесу.

Студент факультету культури та мистецтв Йотка Ярослав (викладач Курсон В.М.) здобув Гран-прі у номінації «Естрадний вокал», ІV вікова категорія. Вітаємо переможця!