11.04.2019 р. студенти та магістранти спеціальності 102 Хімія, що навчаються за ОП Хімія, медична і фармацевтична хімія відвідали ТОВ «Прилуцький завод – Білкозин». Під час екскурсії студенти ознайомилися з технологічними особливостями виробництва оболонок для ковбас. Вони відвідали цехи виробництва, ознайомились з переробкою тваринної сировини. Відвідали лабораторію та дослідну виробничу ділянку з випробовування готової продукції. Як для майбутніх фахівців, для них була прочитана лекція в умовах виробництва на тему: «Основні напрямки технології переробки тваринної сировини». Лекцію прочитала Світлана Кірута, начальниця виробництва Belkozin Ukraine. Вона акцентувала увагу студентів на вимогах до тваринної  сировини (шкіра ВРХ), попередній підготовці сировини, особливостям її дозрівання та екструзії, а також чинників, шо впливають на якість кінцевої продукції. Окрему увагу приділено асортименту продукції та особливостям її сертифікації відповідно до європейського стандарту. В ході спілкування зі студентами було наголошено, що виробництво гарантує працевлаштування майбутнім фахівцям-хімікам.